Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson baj! Lehetetlen alapjár...

Simson baj! Lehetetlen alapjáratot állítani, friss szimering, és csapágycsere után. Ötletek?

Figyelt kérdés

Fúrt henger, új dugó, új szimeringek, új csapágyak.

Azt produkálja, hogy vagy nincs alapjárat...vagy, ha pedig beljebb tekerem a csavart, akkor hirtelen elkezd felpörögni, de ha kiljem akár egy csöppet is, akkor puff leáll...:/

Régi simosnos vagyok láttma sokmindent, de iylet, ohgy szimeringcsere után, is ugyanolyan mint előtte...tanácstalan vagyok.


Karbin is már midnent néztünk, tekergettünk állítgattunk..semmi..:/ gyujtáson szintúgy. és nem is indul be, melegen, cska szivatóval...ennek nem iylennek kéne lennie..:/

Ráadásul nem is az én motorom. haver msot költött rá 10 ezret, és erre ugyanolyan mint volt..pofámrol sül a bőr, mert én tanacsoltam neki ezeket, és mondtam hogy biztos jólesz..:/



2013. aug. 23. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

" és nem is indul be, melegen, cska szivatóval..."


Gondolom valahol el lehet dugulva.


Karbi típusa?

2013. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
dehogy van. minden tiszta benne, jónak kéne lenni ,de mágse...nem ertem mar..:/
2013. aug. 23. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Hello épp ugyan igy jártam én is ugyan ez a bajom 4-5 re rá rájöttem a karburátor szar kopott !! farsot szív valahol olyan helyen ahol nem tudsz vele mit csinálni meg se fogod találni mindent kicseréltem a karbiban de hát ez van rá tettem egy másikat és láss csodát minden baj meg szünt
2013. aug. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

értem..

én si a falsszívásra gyanakodtam, mert tok ugy viselkedik, mintha szimeringes lenne, akkor szokta ezt csinalni..:/

de mivel az most lett kicserélve, gyanus hogy nem lehet az...

nekem sincs már más ötletem, mint másik karbi.

2013. aug. 24. 01:18
 5/9 anonim ***** válasza:

A karbi tipusát még mindig nem sikerült leírnod, de egy kis adalék:


Pl. a 16-N3-nál nem szabad a súber ütközőcsavarját elállítani, mert leáll az alapjárati rendszer, és a gyárilag leplombált alapjárati levegőt se érdemes tekergetni, mert az életben többet nem tudod beállítani!

2013. aug. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem a kissuberes, hanem nagysúberes van benne, amiben a levegőcsavart, és az alapjáratit is tudod állítani
2013. aug. 24. 09:34
 8/9 anonim válasza:
nem is ezt csinálja csak nekem új a 16n1 es karbi is
2013. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azzz igen baszzus...:/ remelem vmelyik karbival jobb lesz...nem tudok már mást..:/
2013. aug. 26. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!