Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sch 40 1", minimum 3.2 mm...

Sch 40 1", minimum 3.2 mm falvastagságú, max 35mm átmérőjű SIMA PVC csövet hol tudok szerezni?

Figyelt kérdés
A cső íj készítéséhez kellene (PVC-U, CPVC nem jó). Eddig csak is kizárólag PVC-U-ból találtam meg a megfelelő méretű csövet, de az nem jó a keménysége miatt... A CPVC pedig nagyon drága és ráadásul a méretek sem stimmelnek úgy. Tehát sima PVC cső kéne, de azt meg sehol nem találok. Mintha elnyelte volna az összeset a föld, pedig pár évvel ezelőtt még láttam hasonlót... Nagyon örülnék a válasznak!

#PVC #műanyag #cső #íj #íjászat #SCH 40 #poli(vinil-klorid) #bowyer
2014. máj. 10. 15:21
 1/2 anonim válasza:
üdv! nem tudom aktuális-e még a kérdés, de itt lehet venni ilyet: [link]
2014. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudom hogy aktuális e a kérdés de a sima pvc csővet (szürke színű) a víz-gáz szerelés boltban lehet kapni. És miért nem jó az sch40 es cső az íj készítéshez?
2016. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!