Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves Válaszolók Ti hány...

Kedves Válaszolók Ti hány regisztrációról válaszoljátol meg ugyanazokat a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem van olyan érzésem, hogy ebben a témakörben hasonló történeteket írnak le egyesek különböző regisztrációkról?
2014. máj. 12. 11:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem is egy van. Szerintem a hasonló kérdések és válaszok azért vannak, mert mindenkit ugyanazok a dolgok foglalkoztatnak. Nekem az is nagyon viccesnek tűnik, amikor valakit gyanúsítanak, hogy már kérdezte egyszer ugyanazt. 10millió emberből miért ne kérdezhetnék többen ugyanazt, vagy miért ne lehetnének hasonló gondok, helyzetek másnál is?
2014. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

9-es, igazad van azt hiszem, hisz ide is kaptam olyantól választ, akiről tudom, hogy több is van neki és itt mégsem vallotta be.


Köszönöm, hogy valaki áttetette a kérdést, pedig pont a Családi kapcsolatok témakörre vonatkozott!

2014. máj. 12. 12:47
 13/13 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a válaszokat! Azért tettem fel a kérdést, mert egyre kevésbé van kedvem itt lenni, pont az ilyenek miatt, akik több néven válaszolgatnak és mindenkit lepontoznak.
2014. máj. 12. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!