Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire hasonlít A kőszívű...

Mennyire hasonlít A kőszívű ember fiai c. könyv és a fim változat?

Figyelt kérdés
már csak fél hetem van, hogy kiolvassam, de még kell 200 oldal a 600ból, de azért haladok ilyen lassan, mert nem nagyon értem a könyvet...

2014. máj. 14. 12:29
 1/4 anonim válasza:
Hát, ha esszét is kell írnod belőle, nem fogod tudni visszaadni film alapján a könyvet. A tanár egyből kiszűri, azért ő se most kezdte. Nálunk sorra szórta az 1-es 2-eseket film meg rövidített alapján írt beadandókra. - Viszont, ha csak arra kell, hogy órán belekérdez a sztoriba meg cselekménybe akkor átvészelhető a filmmel.
2014. máj. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, mire számítsak, de esszét 100%, hogy nem kér belőle, de a fontosabb dolgokat igen, meg a szereplők jellemét és egymással való kapcsolatukat igen. szerinted kész lennék hétfőre a maradékkal?
2014. máj. 14. 13:48
 3/4 anonim válasza:
Ha amúgy nincs sok dolgod bőven beleférsz az időbe. Oszd 4 vagy 5 részre és oszd be a hátralévő napokra. Elkezdeni nehéz a kényszer könyveket, de ha nekilendülsz hamar túl lehet esni rajta. Annyira nem sok ez a 200 oldal. Csak ne gondolkodj rajta annyit, mert több időt vesz el mintha olvasnád.
2014. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2014. máj. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!