Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak nekem furcsa egy öregebb...

Csak nekem furcsa egy öregebb hapekot látni egy sportos mazdában? Miért vesz olyan kocsit egy idős nagy termetű ember?

Figyelt kérdés

Nem tudom melyik Mazda az, de 2 üléses sport változat, és rendesen morog is a kipufogó.


A buszmegállóban várva szoktam látni elmenni, és egy 50 év körüli termetes hapek vezeti. Csoda, hogy befér... xD Mondjuk eyedül látom mindig vezetni, az anyós ülésen még nem láttam mellette senkit! :D



Csak nekem fura látvány ez? Egy ilyen autóhoz én valami 20 éves srácot képzelnék el, vagy egy fiatalabb csajt.


Nem egy őszülő testes hapekot...



2014. jan. 30. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos csak most tudta megvenni a gyerekkori álmát:DD
2014. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mazda Mx-5. A legnagyobb motor benne 1.8, szóval nem egy erőgép, inkább élményautó.

Idősebbek azért veszik mert nincs gyerek akit furikázni kell és nem egy versenyautó, csak jó érzés vezetni.

2014. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki öreg mért ne vezethetne ilyen kocsit... Németben kismillió Z szériás BMW-t látni öreg sofőrrel... ez olyan mint, hogy pl. idősek nem használnak számítógépet... MO-n lehet így van, de fejlettebb országokban semmi csoda sincs ilyesmin.
2014. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Kevésbé gáz, mint a középkorú anyuka a Cayanne turbo-ban, vagy a szőke cica az SLK-ban
2014. jan. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha neki ez a jó, mi a gond? Az életkor és az autó összefüggését végképp nem értem. Ha nekem tetszik egy jármű (esetemben leginkább motor, bár szuper lenne venni egyszer egy terepjárót, de nem használnám ki és feleslegesen drága lenne az, ami nekem tetszene), akkor igazán nem érdekel, hány éves vagyok s ez kiben okoz megrökönyödést, sőt, nekem idősebben könnyebb, mert fiatalon nem volt pénzem...
2014. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Talán mert szeret vezetni? Akkor ez azt jelenti, hogy aki megöregedik, az csak és kizárólag 120-as Škodával mehet?


Hadd vezesse! Még örülök is neki, hogy végre valakinek jó az ízlése (MX-5 egy elég jó autó..)!

2014. jan. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Jó az, nincs már gyerek, akihez haza kell rohanni, hadd menjen.


Mondjuk ilyenből fogtam már ki valami kapuzárási pánikos idiótát is, aki ledudált, miközben motorral előztem... És még ő magyarázott utána... Na azt megkínáltam az Abus láncos lakattal. Jobbnak látta odébb állni a hülyeségeivel.

2014. jan. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kollégám 91es Celica-ját egy 40éves nő vette meg, mert fiatal korában volt neki és hinyzott ezért vettek egyet.
2014. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!