Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérem azt aki vásárolt bármiti...

Kérem azt aki vásárolt bármitis az Ipon.hu-ról az tegyemeg hogy őszintén válaszol a kérdésemre, mennyire megbízható cég az Ipon.hu?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert vásároltam tőlük majdnem 200000 ft értékű terméket igazából új számítógépet szeretnék ésmár többmint 2 éve gyűjtök rá,tehát új géphez alkatrészeket,alaplap,gépház,ram,proceszor,tápegység,hdd,ezeket eggyenlőre,és kaptam egy sms-t hogy holnap hozzák futárral,és olvastam egy oldalon,ahol véleméyezték a céget,és elég sok negatív véleményeket olvastam róluk,pl.sok a hibás termék,ha garanciáztatásrólvan szó akkor nem segítőkészek,meg átverik mindenféle szemét módon a vásárlókat,pl:olvastam egy olyat hogy a srác vett tőlük egy 1000gb-os hdd t elromlot ezért garanciáztatásra került sor,szépen becsomagolta felküldte az Ipon hoz és aztírták neki vissza hogy a hdd sarka levolt törve és ezért nemérvényes a garancia,és mondja a kommentelő hogy amikor becsomagolta külső sérülés nemvolt rajta,tehát ő nemejtette le semmi hanem amikor felküldte gariztatni ott biztos direkt letörték a sarkát a hdd nek hogy nelehessen garanciába megcsinálni,és aztis íja ugyanez a kommentelő hogy ezzel 26000 ft os kárt okoztak neki,mások pedig aztmondják hogy mindentéren megbízható cég az Ipon.hu,tehát azok véleményét szeretném kérni akik vásároltak már ennl a cégnél nekik mi a személyes tapasztalotuk ?
2014. máj. 14. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!