Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Poland szindrómával hogyan...

Poland szindrómával hogyan lehet élni? Van akinek volt már ilyen fajta mellplasztikája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő poland szindrómás vagyok magyarul:

ez egy rendellenesség a jobb mellizmom nem fejlődött ki teljesen, ami eléggé furán néz ki főleg, hogy mindig is sportoltam és fizikai munkát végeztem ezért nagyon látszik mivel bal oldalt a mellem megizmosodott de jobb oldalt nincsen mi izmosodjon... ezért már pólóban is látszódik és nagyon zavar, sokan jelezték hogy eléggé gáz... és csináljak valamit. Nem tudok tükörbe nézni, nem tudok strandra járni és rettegek hogy itt a jó idő és látszódni fog pólóban is, képtelen vagyok csajozni a tudatalattim folyamatosan blokkol mikor megakarok valakivel ismerkedni, félek ha megtudja mit szól majd...

Emiatt az egész miatt teljesen zárkózott ember lettem

nem szeretek már ismerkedni, emberek közé járni, nem engedek magamhoz közel senkit hiába akar bárki is megismerni, félek eljár felettem az idő és örökre magányos leszek. Ráadásul a mai lányoknak a szép felső test tetszik és ki akarna egy ilyennel megjelenni mint én. Helyes fiúnak tartanak az emberek és nem értik miért nincsen régóta már barátnőm. Muszáj volt már ezeket leírnom mert erről senkivel se szoktam beszélni és már nagyon nyomják a lelkemet és teljesen depressziós vagyok.

Hogyan lehet ezzel együtt élni?

Ha van aki hasonló problémával küzd mint én kérem írjon.


Köszönöm a válaszokat!

26/F



2014. máj. 14. 19:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!