Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Álmomban megsérültem, s...

Álmomban megsérültem, s reggel tényleg sérülés volt rajtam, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nos, fura volt az álmom, mintha valami animét néztem volna.

De meg akartak ölni, s futottam, álmomban elestem, s a bal alkaromat megvágta egy drót, mikor a kerítésen átugrottam.

És még egy kis seb is volt a könyökömön, ami álmomban egy esés miatt volt.

Amikor reggel felkeltem, akkor zúzódások voltak a testemen, lila foltok. Az alkaromon egy vágás volt, s a könyökömről lehorzsolódott a bőr. Nagyon megijedtem nem tudom mire gondoljak.Reggel átnéztem az ágyam hátha ott volt benne valami, amit megvágott.

Még az alvajárásra tudok gondolni.

Szerintetek?



2014. máj. 14. 22:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra nem emlékszem, hogy mi elől menekültem, csak arra, hogy menekültem, mert megakartak ölni.
2014. máj. 14. 22:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb pacalt kellett vón' fogyasztani lefekvés előtt.
2014. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alvajárás lehet? Mivel ilyenekben nem hiszek, hogy "anime karakterek" akartak megölni, gondolom álmodtam, s alva jártam. Ez lehetséges?
2014. máj. 14. 22:18
 4/6 anonim válasza:
Bevagtad,ez jelent meg álmodban
2014. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez inkább fordítva van. Nem azért lett rajtad sérülés, mert azt álmodtad hogy megsérültél, hanem azért álmodtad azt hogy megsérültél, mert alvás közben tényleg lehorzsoltad a bőrt a kezedről valahogy.
2014. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha alvajártál volna nem hiszem, hogy álmodban vissza is feküdtél volna az ágyba
2014. júl. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!