Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hey. Mit kerjek gyereknapra?...

Hey. Mit kerjek gyereknapra? Tobbi lent

Figyelt kérdés
A tesom felhozta a gyereknapot. Tole vossos uveget fogok kapni, mondta, hogy gyereknapra. Igy eszembe jutott a gyereknap, es nem tudom mit kerjek. Aki nem tudja, az ne kommenteljen. Es ne irjatok felesleges dolgokat, inkabb csak otleteket legyszi.. Altalaban draga dolgokat szoktam kapni (iPad, satobbi). Jatekokat, meg ilyeneket. En pexig gyereknapra szeretnek valami jot:) Szeretek olvasni de most nem kell semmi olvasni valo ha meg kene megkapnam , mert nem nagyon szoktam olvasni neha pdfeket de nem is ez a lenyeg.szeretek fenykepezni de mar van fenykepezom. Telefonom is lesz, iPadem van.. Nem tudom, szerdtnek valami jot:) remelem tudtok tanacsot adni. 11 eves vagyok. NE JOJJenek az olyanok mint pl. elvagyok kenyeztetve meg ilyenek. remelem tudtok segiteni, heyoo:)

2014. máj. 15. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen nagy és drága dologra vágysz?
2014. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Most panaszkodsz, vagy dicsekszel?

Ismekedj a magyar nyelvvel. Hey. Heyoo. Mi ez, te szerencsétlen?

2014. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
Négykerekű? Azt imádom :D vagy esetleg házisün, vagy valami állatka, vagy utazás vagy valami.
2014. máj. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok ha kisebbre vágysz akkor valami társasjátékot, vagy gyerek kártyajátékot.

Ha nagyobbra esetleg tablet nem tudom hogy az van e neked, mert te nem írtad. Még talán MP4.

És ami fontos fiú vagy?

2014. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi nem az előző hanem az első.
2014. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig az első vagyok talán kérjél Lacer Forse belépőt a tesóddal.
2014. máj. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!