Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltam netről 2db használt...

Vásároltam netről 2db használt gumit az eladó dicsérte hogy milyen jó és aztmondta ha valami nem jó visszaveszi. A gumikon több hibát is találtunk igy nem rakattam fel. Az eladó tagadja a hibákat és nem akarja visszavenni. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Jelentsem fel? már többször vásároltam netről de igy még nem jártam. nemis annyira a pénz a bosszant(persze az is) hanem hogy ennyire gerinctelen módon viselkedik az eladó hogy megigéri hogy visszaveszi ha bármi hibát találok, az oldalfalán és a futófelületén is találtunk hasadást valamint a futófelület sem annyi amennyinek a hirdetésben írta hanem majdnem kopásjelzőn van. szeretném valahogy visszakapni a pénzem. már az üzenetekre sem reagál az eladó
2014. máj. 16. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Most már semmit. Nem tudod bizonyítani, hogy ugyanazok a gumik vannak nálad, mint amiket megvettél. Legközelebb az átvételnél nézd meg jobban, és ne hozd el, ha nem tetszik.
2014. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van az eladásról valamilyem számla, hivatalos dokumentum? Ezt foglyák először kérdezni, ha ez nincs, nem fognak veled foglalkozni.
2014. máj. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha veszünk valamit, főleg drágább dolgot, megnézzük tüzetesen milyen, biztos látszott h hibás. Szerintem próbálj fogyasztó felügyeletnél vagy esetleg az oldal üzemeltetőjétől érdeklődni, mert azért ez nem tisztességes kereskedés, hanem csalás.
2014. máj. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!