Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit ér ez a kép?

Szerintetek mennyit ér ez a kép?

Figyelt kérdés

Olajfestmény, aranyozott kerettel, Istent ábrázolja, viszonylag jó állapotban van

[link]



#kép #Isten #festmény #festészet #festmény értéke #kép értéke #Istent ábrázoló kép #Istent ábrázoló festmény
2014. máj. 16. 17:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Figyelj ember, ez a dédimamámtól származik! Tudom, hogy léteznek olyan alakok mint te, akik lopásból meg csalásból élnek, de én egy családi örökségnek szeretném megtudni az értékét, és nem vagyok kíváncsi a rasszista kommentedre!
2014. máj. 16. 17:54
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
"cigány" ezen mi rasszista van? nem lehet megnevezni a cigányokat ezen a néven? állítsátok már le magatok! ez a neve akkor ezen szólítjuk és kész
2014. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen de könyörgök mi köze ennek a kérdéshez? Ne offoljatok már... -_-
2014. máj. 16. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:
jézust ábrázolja egyébként!
2014. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
az ára attól is függ hogy ki festette.becsültesd fel több helyen is,ítt a gyíkon nem valószínű hogy bárki is fel tudja becsülni az értékét.
2014. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha eredeti... sokat

(ha egy noname festő másolata, semmit (max. esetleg a keret és a vászon árát)

JAV. egy műtárgy és festmény becsüshöz vidd el felértékelésre.

(természetesen, nem fogja ingyen ezt megtenni, ...erre készülj fel)

2014. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!