Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában van igazi barátság?

GVivi kérdése:

Mostanában van igazi barátság?

Figyelt kérdés
mindenki átver mindenkit mindenki ki beszél mindenkit...lehet hogy van de én nagyon kevés embert ismerek akik tényleg barátságba vannak vagyis nagyon jó barátságba vannak...ti mit gondoltok??

2014. máj. 16. 19:24
 1/7 anonim válasza:
Nincs igazi barátság!!! Ha valaki azt hiszi, hogy lett egy igazi barátja, akkor várjon egy kis időt és ez a köd szerte foszlik. Ma már nem lehet bízni senkiben, nem tud senki megmaradni egy barát mellett. Mindig váltaniuk kell, mert megunják a másikat.
2014. máj. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyes, szerintem itt nicns igazad. Vanak igaz barátságok, csak elenyésző már sajnos...
2014. máj. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyedül érzem magam mert én csak második vagyok!!!ilyenkor mit csináljak???nem akarok úgy viselkedni mint az a lány hogy csak akkor vagyok jó neki ha kell neki valami...
2014. máj. 16. 19:39
 4/7 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Rossz társaságba jársz. Vannak igazi barátságok csak rossz helyen keresed.
2014. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a sulimba mindenki...kétszínű
2014. máj. 17. 19:37
 6/7 anonim válasza:
Nekem 5 legjobb barátnőm van és még SOHA nem beszéltük ki egymást, és mindig ott vagyunk egymásnak. Veszekedni se szoktunk. Szerintem létezik igaz barátság, és én örülök, hogy nekem ilyen sok igazi barátom van, akik jóban-rosszban mellettem vannak és én is mellettük. Szerencsésnek érzem magam. :)
2014. máj. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az is vagy :)
2014. máj. 18. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!