Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az normális, ha így érzem...

Az normális, ha így érzem magam a barátaimmal kapcsolatban? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, de nincs úgy igazán legeslegjobb barátnőm (utoljára kiskoromben volt). Szerintem azért, mert sokszor 'megunom', ha valakivel mondjuk hónapokig minden nap együtt vagyok..tudom, hogy ez gonoszság, és nem is szoktam ezt mutatni az illető felé, mert nem akarom megbántani, de ha egyszer egy idő után besokallok a legtöbb embertől (pedig társasági ember vagyok). Ha éppen nem besokallok, akkor mindig azt képzelem, h az a személy másokkal biztos sokkal jobban érzi magát, és velem csak azért van, mert nincs jobb dolga. Tudom, h ez sokszor nem igaz, mégis így érzem:( Mit tegyek?

2013. jan. 13. 22:16
 1/3 anonim válasza:
Szegényke sajnálom ha így érzel szerintem bár nem ismerlek azok akik barátodnak mondják magukat a leg szerencsésebek mert kitoodod tárni a világnak az érzêseid
2013. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez most egy névtelenül beküldött kérdés, úgyhogy itt könnyű felvállalni az érzéseimet..

Ezekről egyébként annyira nem szeretek beszélni személyesen, mert olyan 'megalázó' ha valaki mindent tud rólam..

amúgy azt nem írtam a kérdésbe, h 17 éves lány..

2013. jan. 14. 17:34
 3/3 anonim válasza:
Húú, de ismerős ez az érzés! Próbáld frissíteni a kapcsolatodat az illető-vel/kel! Szerintem ha új témákat hozol fel néha,(olyanokat amikről mind a ketten v. többen jól el tudtok beszélgetni) akkor nem unod meg olyan hamar azt a személyt/azokat a személyeket!
2013. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!