Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igazi barátság?...

Szerintetek ez igazi barátság? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm akit 7 és fél éves ismerek... Régebben legjobb barátnők voltunk, e mostanában elhidegültünk egymástól.. Meg monyguk amúgy is teljesen mások vagyunk, én vadabb vagyok, ő inkább vissza húzódó, neki már 14 évesen volt 15 pasija, nekem 2.. Teljesen mások avgyunk.. De ami a leglényegessebb szerintem hogy mostanában elég sokszor azon kapom őt hogy sérteget, és a hátam mögött beszél.. az ő mostani "állítólagos" legjobb barátnőjét pedig nekem hordja le... Szerintem túl szépnek tartja magát, közben szerintem elég csúnya... bár ha enyire csúnya lenne gondolom nem lett volna enyi pasija ... na mindegy... Engem valamiért mostanában angyo idegesít.. Most belett festve a hajam sötétbarnára és ma látta elősször és kábe mindennek kifikázta.. Én nem tudom így -e viselkedik egy barát... miközben máskor mindíg az a szöveg meg hogy engem menyire szeret... meg ilyenek.. Amúgy osztálytársnők vagyunk.. És egész nap egyut vagyunk elvileg.. bár mostanában alig vagyunk egyutt mert próbálom kerulni a társaságát.. nemis tudom miért... szerintetek??? 14/L
2011. dec. 12. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a barátnődet kétszínű,nagyképű,egoista nő személy


[link]

2011. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a virág elhervadt köztetek,,meg ilyen emberekből rengeteg van nem tudják mi azt hogy szeretni a másikat, de ha már felmérted a helyzeted akkor tanultál belőle és ilyen embert nem keresel többé ,sem fiúban

Jó tanács hallgass rám.

2011. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!