Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ugye nem csak én vagyok olyan...

Ugye nem csak én vagyok olyan beteg, hogy nem megyek sehová szilveszterkor?

Figyelt kérdés
nagyon remélem, hogy ez nem a depresszió első jelei, de semmi kedvem kimászni a házból. 14/L
2009. dec. 28. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs kedvem bulizini 21/F
2009. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*bulizni
2009. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg,én se megyek sehová különben is 14 éves korban még szerintem annyira nem kell "bulizni",amúgy nem hinném ,hogy ezek a depresszió első jelei xd.

14/L

2009. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem megyek főleg a csergetésre mert mindig azt lesik, hogy a másik kabátjára dobják a petárdát meg a csillagszórót stb.
2009. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én eddig sem mentem soha sehova és ezután sem fogok.

25L

2009. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én sem hiszem h megyek

imádok am buliznii de ez a szilveszter-.-""

2009. dec. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem a depresszió első jelei sőt sehányadik jele sem :D Am én is beteg vagyok és nem megyek sehova,de amúgysem mennék szal nem sokat jelent ez a betegség :S
2009. dec. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ti sem lehettek egészséges ,szép emberek :)píísz
2009. dec. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én szilveszterkor sose megyek mert olyan eröltetett... olyan érzésem van tőle mintha muszájból kellene bulizni...

én is otthon maradok és inkább nézem a jó műsorokat a tv-ben éjfélkor pedig felhívom minden kedves ismerősöm és Boldog Újévet kívánok nekik

ne aggódj ha nem akarsz ne menj akkor ugyse éreznéd jól magad... és ne félj tuti ne vagy depis:)

2009. dec. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!