Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nehéz (találós) kérdése...

Tudtok nehéz (találós) kérdéseket?

Figyelt kérdés
én olyanokra gondoltam mint "Renáta apjának 5 lánya van: Pakk,Pekk,Pikk és Pokk ki lehet az 5.?".Lehetnek viccesebbek is:)

2014. máj. 17. 09:19
 1/5 anonim válasza:
Ha a hegyi mormotáknak december 19.-én van párzási időszak akkor New York-ból mennyi idő alatt hozza le A Lajos bácsi aki a falu végén árulja a tejet motorral a delfineket akik szerelmi hatszöget zárnak be és a kombájn sajtos grillsütő?
2014. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz, de olyanra gondoltam, amire értelmes választ is lehet adni...
2014. máj. 17. 13:51
 3/5 Molli11 válasza:
ezt már máskor is küldtem valakinek :) Van egy király, annak van 2 fia. Halálakor azt mondta, hogy annak a gyereknek adja a birodalmat amelyiknek a tevéje később ér oda a birodalomba. A fiúk nem tudják mit tegyenek ezért elmennek egy tanácsadóhoz. Az mond nekik valamit, mire mind a ketten tevére pattannak és vágtatni kezdenek a birodalom felé. Mit mondott a tanácsadó?
2014. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mindketten a másik tevéjére ültek:P
2014. aug. 30. 15:31
 5/5 Molli11 válasza:
úgy van :)
2014. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!