Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszitettetek mar el szamotokr...

Veszitettetek mar el szamotokra kedves targyat? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
En ma veszitettem el az egyik kendom,amit most decemberben kaptam egyik baratomrol.Nagyon kedves volt szamomra az a kendo.Egesz nap jottem-mentem es mire hazajottem es vettem le a kabatom mar nem volt a nyakamba.Nem vagyok kisgyerek,de bevallom,hogy elpityeregtem magam.Tudom,hogy csak egy targy,de nekem fontos volt.Ti jartatok mar igy?
2009. dec. 28. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen , mikor kicsi voltam a macimat, Kis Mamist. :(
2009. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vesztettem el, hanem ellopták... egy karkötő volt, számomra nagyon fontos embertől kaptam :(
2009. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
én 2 éve összetörtem (mosogatáskor kicsúszott a kezemből) azt a kistányért amit 2 éves korom óta használtam és nagyon szerettem :( 16/L
2009. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én az arany fülbevalomat.Lassan egy éve siratom:(
2009. dec. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szétszakadt az a karkötő a vonaton, amit a haldokló nagymamámtól kaptam. Sosem szoktam sírni, de akkor sírtam. Még összeszedni sem tudtam a darabjait. Kb. két kis gyöngyöt sikerült megmentenem belőle.
2009. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
nekem tegnap elropult a medalom:-(1eve hordtam mar,bar en magamnak vettem, de olyan jol allt,kis kerek medal,sziv van a kozepen kristallyal.es a lancot probaltam kibogozni,es elrepult:-(nem tudom hol lehet,nem talalom sehol sem...:-(remelem egyszer meglesz,ugy imadom/tam, mert hosszukas az arcom,es semmi mas nem all jol!:-(21/L
2009. dec. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kanadai zöld pulcsit, amit vagy 10 évig hordtam és még ma is hordanám:), egy olasz esernyőt (ezeket vonaton), két db jeggyűrűt, ezek ma már nem is kellenének, de az egyik később meglett. Egy karórát a buszon, amit megtalált egy osztálytársam és leadta a bkv jegypénztárban, amikor érdeklődtünk, ott már letagadták, nem emlékeztek rá, de ez régi eset.
2009. dec. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még 4 éves koromban egy kisnyuszit. :( Mindenhova magammal vittem addig. Meg volt egy kis kutyusos mobiltartó, ami felváltotta a nyuszit, és akkor már ezt vittem mindenhova magammal, és egyszer ott hagytam egy kórházban, de visszamentünk, és meg volt. Aztán kb 1 éve mentünk orvoshoz anyuval, és véletlen ott maradt. Mire visszamentünk, mondta egy nő, hogy valaki megtalálta, és magával vitte. Teljesen kiborultam, meg megfogadtam, ha meglátom, akkor lerátom az illető nyakából, de hát mai napig nincs meg. Tavaly 8. éve volt már az enyém, és nagyon a szívemhez nőtt. :)
2009. dec. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Koltozesnel osszegyujtottem egy dobozba a szamomra legfontosabb targyakat es ugy ahogy volt, el is veszett. Lenyegeben Apukamtol kapott dolgok voltak benne, akivel eleg szoros a kapcsolatom es mivel ritkan ajandekoz valamit, igy nagyon tiszteltem azokat a dolgokat.

Hat mindenem elveszett, amit tole kaptam :(

2009. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
egy számomra fontos karkötőt. meg amikor kicsi voltam a papámtól kaptam egy pulcsit, ami akkor nagyon nagy volt rám. sajnos nem sokkal később meghalt, így nem emlékszem rá egyáltalán. mikor belenőttem a pulcsiba nagyon örültem, de sajnos már az első napon elhagytam a suliban és senki se adta le a portán. aztán hagytam már el plüssmacit, ami fontos volt.
2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!