Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszitettetek mar el szamotokr...

Veszitettetek mar el szamotokra kedves targyat? Ha igen, mit?

Figyelt kérdés
En ma veszitettem el az egyik kendom,amit most decemberben kaptam egyik baratomrol.Nagyon kedves volt szamomra az a kendo.Egesz nap jottem-mentem es mire hazajottem es vettem le a kabatom mar nem volt a nyakamba.Nem vagyok kisgyerek,de bevallom,hogy elpityeregtem magam.Tudom,hogy csak egy targy,de nekem fontos volt.Ti jartatok mar igy?
2009. dec. 28. 19:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy medált, amin a színház szimbólum van (síró-nevető maszkok). 2006-ban kaptam a legjobb barátnőmtől. Májusban van a szülinapom, és abban az évben pont a töri érettségi napjára esett. Még én is elfelejtettem, nemhogy a többiek. Ő meg meghívott ebédelni, és odaadta. Hónapokkal azelőtt mentünk shoppigolni, és akkor mondtam neki, hogy mennyire tetszik, azt hittem, nem is figyelt. Nagyon bánom, hogy eltűnt.
2009. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok mindent, egy delfines ezüstkarkötőért meg egy dzsekimért nagyon fáj a szívem... van egy órám, amit a 18. szülinaomnra kaptam, na ha az elveszne, sztem szörnyethalnék...
2009. dec. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
1 osztályos voltam volt egy kedvenc virágos kendőm.Egyik nap futottam a lépcsőn le (valószínüleg ott hagytam el) mert otthon már nem volt meg.Másnap a suliban minden takarítónőt tanárt pár gyereket is megkérdeztem,hogy nem látták-e tegnap a kendőmet.De senki sem látta.A talált tárgyaknál sem volt.És a lépcsőn se volt:(
2009. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A mobiltelefonomat, telis tele számokkal, és ráadásul akkor cseréltem le a régi mobilomat, az új még 2 hónapos sem volt. Nagyon sajnáltam. Kerestük, csörgettük, amerre jártam, de nem lett meg. Azóta már találtam vagy három mobiltelcsit, és érdekes mindet vissza tudtam juttatni a gazdájának. Én is örültem volna az enyémnek, de sajnos én nem kaptam vissza!!!
2009. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Idétlenül fog hangzani de a fogamat.6 évesen az első fogam kiesett az iskolában. A folyosón sírtam és kerestem. Egy 6.os fiú másnap megtalálta és odahozta. Még ma is barátok vagyunk... nem is baj, hogy elveszett :)))
2009. dec. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy bögrémet törte össze egy kollegám, meg is sirattam, mert a legjobb barátnőmtől kaptam, és akkor már 10 éve abból kávézgattam. Erre kaptam egy ugyanilyen bögrét ugyanattól a lánytól, nem viccelek, az 1 hét után tört össze, akkor is sírtam :(
2009. dec. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
5.-ben történt.........Egy táncversenyen kaptam egy igazi ezüst nyakláncot amin a nevem kezdőbetűje állt.Éppen edzésről jöttem ki letettem a padra amikor leesett a földre. gondoltam majd később összeszedem csak előtte felöltözök........utána jöttek a karatésok és elfelejtettem felszedni a nyakláncomat másnap már sehol se volt ....tuti hogy egy karatés vitte el ........még azóta is siratom a nyakláncomat.:(
2010. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem kell az ilyet siratni,majd kapsz majd még máskor is!!!
2010. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!