Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha ilyen történik?

Mi a teendő ha ilyen történik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom(lány)akinek az ask.fm oldalára kicsit csúnya dolgokat írogattam.amikor bevalotta nekem hogy kicsit megilyedt ettől bevalottam hogy én voltam.ő ezt elmondta a pasijának aki most meg akar engem verni és félek.14/F

2014. máj. 18. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Két eset lehetséges. Vagy megkeresed őket, és megalázkodva bocsánatot kérsz, és megkéred a srácot, hogy ne verjen meg, mert félsz. A másik megoldás, hogy leszarod a dolgot, és amikor bunyóra kerül a sor, megpróbálsz a legjobban kijönni belőle. Kicsit talán rá is készülhetsz, néhány bunyó gyakorlással, hogy ne úgy üss mint egy lány. Próbálod kerülni a helyzetet, de ha szövegelésre jön a sor, akkor határozottan, de nem megalázkodva bocsánatot kérsz tőle. Viszont ha verekedésről van szó, akkor arcra ütsz egy két balost gyorsan, aztán begyűjtöd az igazgatóit. Na meg persze az elismeréseket, hogy volt vér a pucádban.
2014. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem iskolatársam,és a fiú az 19 éves.
2014. máj. 18. 09:53
 3/3 A kérdező kommentje:
A lány pedig a legjobb barátom
2014. máj. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!