Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy menthetem el Paintbe azt...

Trixi74 kérdése:

Hogy menthetem el Paintbe azt a művem amit Gimpbe csináltam?

Figyelt kérdés

Szerkesztettem pár képet a Gimppel. Rámentem a mentés gombra, kiválasztottam egy nevet vagyis a képnek. De érdekes, nem is menti el. Hogyan lehet Paintbe beileszteni ugy hogy pl fellehessen rakni facebookra? Nekem ezt irja ki:

C:/Users/ultimatee/Pictures/Blueangel.xcf

A Paint nemtudja olvasni ezt a fájlt.Érvénytelen bitképfájl, vagy a formátuma nem támogatott. Na ilyenkor hogy csináljam hogy facere is fellehessen rakni. Mert egy lánynak neki is Gimp 2.8 a van és feltudta rakni. Pedig én sok időket dolgozom ezekkel és nem akaromk kidobni. :/



2014. máj. 18. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A mentéssel a projectfájlt mented el, amivel egy szerkeszthető dokumentumot kapsz, nem pedig egy képet.


A képmentéshez az Exportálás lehetőséget kell választani a mentés helyett, és ott már képformátumokba is lehet menteni.

2014. máj. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 The Qus. BB. válasza:

Hogy gondolod?

Mármint Gimpbe csináltál egy képet és elmentetted a GIMP kiterjesztésébe?

Mert azt az életben nem rakod bele a Paintbe...

Ha viszont exportálod JPGbe akkor már Painttel meg tudod nyitni és el is tudod menteni :)

Ha valamit nem értessz csak szólj :)

2014. máj. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mindent értek köszi nektek
2014. máj. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!