Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IPhone 4 (vagy 4S) vagy...

IPhone 4 (vagy 4S) vagy Samsung galaxy ace 2, S advance, S2, S3 mini?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia .Én is hasonló dilemmában vagyok .. Bár az én listámon a tiédből csak az iPhone 4s szerepel . Véleményed szerint a 4s minden pozitív tulajdonsága ellenére nem túl kicsi o.O ?
2014. máj. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ezek közül egyértelműen iphone 4s, az android szívás ilyen telefonokon, az ios meg rendesen van optimizálva és elviekben nem is fog akadni a 4s, ellenben a többi olcsóbb androiddal.
2014. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ace 2t NE VEGYÉL!!! borzasztó

a listádból egyébként én is a 4s-t választanám. eddig mindig samsungom volt és szerettem, de ezzel a telefonnal elérték, hogy én senkinek ne ajánljam őket.

2014. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, az androidos "tábor" viszont lehet, hogy kibővül S3-mal, S4-gyel, S4 minivel, bár az áruk miatt lehet, hogy az iPhone jobban megéri.


A további válaszokat és tapasztalatokat előre is köszönöm.

Szép napot! :)

2014. máj. 19. 19:31
 5/7 A kérdező kommentje:
1#: Szerintem nem kicsi, ha fontos, hogy kézbeillő, hordozható legyen, akkor szerintem megfelelő a mérete.
2014. máj. 19. 19:34
 6/7 A kérdező kommentje:
És még a Sony Xperia SP-t tudnám jó áron megvenni, bár az nem tetszik annyira.
2014. máj. 19. 20:00
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg az Ace 3.
2014. máj. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!