Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondjatok már munka helyeket? :S

Pánczél kérdése:

Mondjatok már munka helyeket? :S

Figyelt kérdés
17 éves vagyok tanulni nem adatódott meg nekem mert a családom elég siralmas anyagi helyzetben van.. Ott kellett hagynom a sulit, hogy legalább enni tudjunk .. Dolgoztam már építő iparban de nem nagyon jött össze a dolog mert rendesen nem fizettek ki.... most a sprinter raktárba dolgozom de nem nagyon lehet bírni idegekkel.. tudnátok olyan munka helyet mondani ahol kifizetnek rendesen meg nem minden apró sz@rért a levonás van.... köszönöm aki megpróbál nekem segíteni ...

2014. máj. 18. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen munkát 18. életévet be nem töltött személy nem nagyon kaphat.


Kezdj el tanulni mindegy mit csak legyen nappali tagozatos jogviszonyod és keress egy közeli iskolaszövetkezet ahol el tudsz menni diákmunkába.


Figyi tanulni kell nem volt jó döntés,hogy befejezted a tanulást.


Sajnállak és tisztellek,hogy Te ilyenre adtad magad,hogy gyakorlatilag közönömért dolgozz de ügye ezt nem így gondoltad a jövőbe legyen legalább érettségid vagy egy jó szakmád. És nem utolsó sorba tanulj nyelvet majd menj ki külföldre pl mosogatni.


nem vagy még jogilag cselekvőképes nem tudsz mit csinálni ez ilyen menj tanulni vagy várd meg míg 18 leszel.

2014. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jaja dimitri barátnak igaza van ! :D
2014. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!