Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Tudnátok nekem segíteni? Nekem semmi ötletem nincs

Figyelt kérdés
egy rövid szöveget kell írni 10 mondatosat. ezekkel: folyópart, művész, egy félelmetes vihar közelít
2014. máj. 18. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy muvesz udogelt a paton mikozben fantalzialgatot hogy milyen kepet kellene festenie ami nagyon szeplenne es hirtelen egy nagy vihar kozeledet keletrol de ez a vihar nem akarmilyen volt. Ez a vihar hatalmas volt es nagyon eros szele volt. A festo le akarta festeni elokapta es el kezdet rajzolni mikozben a a villamok csak ugy cikaztak fellete egyoreg asszony a nagy semmibol megjelent akiazt mondta neki hogy keresen fedezeket a nagy vihar ellol ! De a muveszt nem erdekelte es ot maradt de proruljart szegeny muvesz mert hirtelebn szakt az eso es ell azot a rajza de akkor elovete a fenykepezo gepet es elkezdte fenykepezni mikor a villam a kozekbe csapot! O akkor semm ilyedt meg folytata a vihar mar akkora volt hogy akar merre nezzet tiszta eget nem latod es szerencsetlensegere egy cikazo gomb villam megolte ! Es ezt egy kicsit at irod meg ki javitod maris van egy fogalmazasod :) elnezest a helyesiras hibbakert
2014. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A művész elindult lovagolni.

Megállt egy folyóparton.

A ló érezte hogy egy félelmetes vihar közelít.

Nyerített egyet.

A ló is nyerített.

Egy ordenáré villám kettéhasította a lovat.

A művész csak állt.

Nem hitt a szemének.

A ló meggyógyult.

Hazamentek, az ember az ölebén vitte hazáig az állatot.

2014. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. máj. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!