Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy menjek el bulizni hogy a...

Hogy menjek el bulizni hogy a pasim ne tudja meg, mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

a barátommal 2 éve vagyunk együtt. igazából a kapcsolat előtt én nagyon bulizós csaj voltam. mióta együtt vagyunk egyszer se mentem el bulizni, se vele,se nélküle. ő nem szereti a bulikat. sokszor kértem meg rá hogy menjünk el egy koncertre vagy diszkóba mert épp pl. a kedvenc énekesem lesz, ő nem akar, szó se lehet róla. közzé tette hogy ha én egyszer elmennék nélküle bulizni, akkor szakítana. pedig nagyon szeretem, mondtam neki bízzon bennem,de semmi. mit tegyek???

legfeljebb muszály lesz hazudnom neki hogy megyek valamerre. mit tegyek??? normális válaszokat pls

19/L


2014. máj. 18. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem ezt a választ várod: állj a sarkadra (vagy a párodéra) és mindd meg neki, hogy te elmész bulizni, ha tetszik, ha nem. Ha ezért elhagy,akkor annyit is ért a kapcsolat.

Az ég szerelmére! 19 éves vagy!!! És 2 éve nem voltál bulizni? Hol az egyenrangúság ebben a kapcsolatban?

Most legyen eszed, mert később nagyon kiszúrsz magaddal, ha ilyen nyuszika maradsz!

Lehet, hogy most piti dolognak tűnik egy hazugság. És ha kiderül? Kis túlzással: Így akarsz élni? Nagyon rossz ötlet.

2014. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*mondd meg neki

(bocsi)

2014. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!