Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lentiek alapján fogyhatok...

A lentiek alapján fogyhatok 2-3 hét alatt?

Figyelt kérdés
Van itthon lépegető gépünk. Ha minden nap - 10 perctől kezdve úgy, hogy naponta emelem 5 perccel - lépegetek, utána tornázok, akkor fogyhatok? A csipő-derék-comb hármasról szeretnék leadni. Vagyis a derekam vékony, csak alatta, a derék és csipő közötti részen van zsírpárna. Az interneten néztem olyan gyakorlatokat, amik erre jók. Tehát, ha minden nap ezt csinálom, akkor le tud menni egy kis felesleg? 13/L

2014. máj. 18. 19:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Ó, és azt kihagytam, hogy szerdánként elkezdek járni még külön tornára. Azon nem tudom mit csinálnak, de úgy hallottam, hogy ott is inkább erre a részre akarnak hatni a mozgásra.. szóval, lenne esélyem? *14/L
2014. máj. 18. 19:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom nálatok mocskos gyorsan megy az idő 3 perc alatt 1 év. Így 2-3 hét alatt tuti lefogysz :P


Ha néztél gyakorlatokat, akkor ess neki - azért csak ésszel- viszont ne feledkezz meg a megfelelő étkezésről. Ha ezzel nem foglalkozol, akkor nem lesz meg a kívánt hatás.


Amúgy ebben a korban még ne kell aggódnod egy minimális zsír miatt,mert még nőni fogsz.


Ha nem kell sokat ledolgoznod, akkor menni fog pár hét alatt.

2014. máj. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!