Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendeltem interneten és...

Rendeltem interneten és házhozszállítással hozzák a rendelésem, de mi történik ha nem tudom átvenni, mert épp nem tartozkodom otthon?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok megkérni szomszédot, szülőt, mert 28 ezres tételről van szó és annyit nem tud mindenki leakasztani, rábízni ennyi pénzt pedig nem nagyon szeretnék senkire.


Valaki tudna segíteni, mert nem történt még ilyen velem



2014. máj. 19. 22:48
 1/3 anonim válasza:
Nálam ilyenkor, mikor nem voltam otthon, kaptam egy értesítőt, hogy bevitték a helyi postára a csomagot, ahol átvehettem. Bár nem tudom, hogy ekkora értékben is így csinálják-e.
2014. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól is függ, milyen cég szállítja. Akikkel mi dolgozunk csak egyszer kísérlik meg a kivitelt munkaidőben. Ha nem tudjuk átadni, akkor visszaviszik a depóba, ahol egy nap elteltével hozzánk. A címzettet értesítik.

Ezért érdemes munkahelyre kérni.

A futárszolgálatoknak nincs módja munkanapnál pontosabban ütemezni az érkezést, se több alkalommal próbálkozni.

Postánál nem tudom, hogyan megy. Rendes postai csomagot régebben kétszer próbáltak meg kivinni. Úgy hallom, ma már csak egyszer.

2014. máj. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szép jó estét kívánok!


Először is nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat, amivel megtiszteltettek engemet. Köszönöm szépen!


Nem tudom mennyiben segít, de a DPD HU fogja szállítani.

2014. máj. 20. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!