Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki utálja a...

Egzaktpista2 kérdése:

Van itt olyan, aki utálja a nyarat?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.
2014. máj. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én most nem szeretem. Valamiért a telet szeretem, mert akkor jobban "el lehet bújni". (Mondjuk nem vagyok teljesen egészséges, ami az emberi kapcsolatokat illeti.)
2014. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én anno gyerekként szerettem, most már nagyon nem... Forróság, rovarok; úgy érzem, mintha meztelen lennék, stb.
2014. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jobban szeretem a telet, de ehhez a ruhámra meg a házunkra is szükség van. Meztelenül egy bokorban elképesztő módon utálnám a telet.


A hideg jobb környezetet ad a nyugodt gondolkodásra, csendre. Ennek van egy olyan részmagyarázata, hogy ha túl meleg van, akkor szó szerint felfő az ember agyvize, és megbízható kutatások mérték azt le, hogy kimutatható mértékben nő meg az emberek agresszivitása, türelmetlensége, tehát összességében butábbá tesz magadhoz képest a túl meleg. Egy havas táj is számomra sokkal szebb, mint egy napsütötte, aszott táj. A túl erős fényt se szeretem.


Szerintem a nyárnál az ősz és a tavasz is szebb, főleg a virágzás és a levélhullás miatt, illetve a hőmérséklet is elviselhetőbb.

2014. máj. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is télpárti vagyok :)
2014. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ősz és télpárti. Tavaszt már azért nem szeretem, mert akkor már túl világos van.
2014. máj. 21. 00:32
 7/7 anonim ***** válasza:
én se szeretem a nyarat...annyiból jó, hogy legalább pár hónapig nem megyek iskolába, de semmi másra nem jó szerintem..én is inkább a telet szeretem, egyrészt mert több ruha van rajtam, én pedig nem nagyon szeretem mutogatni magam...és hordhatok sötét színeket. valamint azért, mert este sincs dögmeleg, mint mondjuk nyáron...jó, lehet, hogy néha rohadt hideg is tud lenni és azért az se jó, de én úgy vagyok vele, hogy inkább a hideg, mint a meleg, mert a hideg ellen tudsz tenni mondjuk azzal, hogy felöltözöl, meg hogy alvásnál jobban betakarózol, stb és máris nem fázol, de nyáron, amikor éjszaka is van vagy 40°, még ha pucérra vetkőzöl se lesz kevésbé meleged..-.-
2014. máj. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!