Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék puskázni egy...

Hogyan tudnék puskázni egy ilyen tanárnál?

Figyelt kérdés
Van egy tanár (biológia,kémia) es dolgozat előtt mindenkivel leveteti a pulcsit es megnézi az egész karját,hogy nincs-e rajta puska. Emellet egész órán járkál körbe es Mindenkit figyel. Akármennyire is tanulok,azert biztonság érzetem lenne,ha ott lehetne a puska. Hogyan?

2014. máj. 20. 14:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es órára semmit nem vihetunk be,csak egy tollat. Ha valami gyanusat lat,megáll a gyerek mellett es figyeli..
2014. máj. 20. 14:45
 2/5 anonim válasza:
100%
Én annak idején a szoknyám belsejébe ragasztottam a puskát és amikor használni akartam, felhajtottam a combomnál. :)
2014. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

esélytelen.

ha még le is buksz ilyen tanárnál...hát...az nem lenne kellemes.

2014. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

inkább tanuld meg nagyon.

én úgy szoktam hogy otthon nem csak egyszer, hanem többször is elmondom.

pl: ebéd után. házi után.

szóval nem egyfolytában, hanem inkább kisebb idő-kihagyásokkal.

2014. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Ha csak a karodat pulcsidat nézi írj a vádlidra/lábszáradra :) felrakod a térdedre a lábad és lelesed.Ha azt is nézi akkor cipő alja :DDD
2014. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!