Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor lesz nyílt nap valamilye...

Mikor lesz nyílt nap valamilyen mentőállomáson?

Figyelt kérdés
Mindegy mikor és hol. Érdekel a mentők munkája, és minden álmom egy ilyen mentőállomás látogatás. (Légimentőkhöz is szívesen mennék)Sajnos mindig csak utólag értesülök az ilyenfajta eseményekről. Kérem aki tud segíteni, írjon! Köszönöm szépen.

2014. máj. 20. 20:30
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Szia!:)


Én úgy tudom,hogy minden évben május 10-én van nyílt nap,mert ezen a napon van a mentők világnapja. Egyébként én is imádom a mentőket,már csak azért mert a Kedvesem légimentős!:)<3

2014. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy valaha lett volna nyílt nap a mentőállomáson. Habár ha az állomásvezetőt megkérded lehet megengedi.
2014. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:

Az első válaszoló mondja jól, minden évben, május 10-én van nyílt nap a mentőállomásokon, ill. szoktak lenni mentési bemutatók, programok, stb. Ja, meg persze Pesten a felvonulás. Az mindent visz! :D

Üdv: Egy mentő "fan".

2014. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Igen, a május 10-ről én is tudok, csak sajnos arról már lecsúsztam. Viszont valami másik időpontnak, programnak nagyon ürülnék. De azért köszönöm!

Üdv: Egy másik mentő "fan"

2014. máj. 23. 18:35
 5/30 anonim válasza:

Nyár végén vannak a Sürgősségi napok Szegeden. Az aztán tömve van ilyen programokkal, nekem minden álmom, hogy ezen a nyáron eljussak. Bár ez a tavalyi, de itt a link:


[link]


Egyébként örülök, hogy vannak még párak, akik mentő "fanok", ezt jó tudni. :D

További szép estét, és jó hétvégét!

2014. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
Szóval:DD Akkor jelentkezek,mert én is mentő fan vagyok:))) <3 <3 <3 <3 <3
2014. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Mentő fanok találkozója. :)Örülök hogy nem vagyok egyedül! :D A sürgősségi napokról eddig nem tudtam, de nagyon tetszik. Köszi az infót. És ha minden igaz, akkor idén találkozunk Szegeden. ;)
2014. máj. 24. 09:21
 8/30 anonim válasza:
Nincs mit. :D Igen, már alig várom. :DD Mentő fanok a nap 24 órájában mentő fanokkal beszélgetnek, és mentőket néznek. Ennél jobb nem is lehet semmi. :D
2014. máj. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
:DDDDD Amm ti lányok vagytok?:)O
2014. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
Hát, én igen... Miért, te nem?:D
2014. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!