Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani egy jó animét?

Krisztosz10 kérdése:

Tudtok ajánlani egy jó animét?

Figyelt kérdés

Eddigi életem során nagyon sok animét néztem végig és kicsit kétségbe vagyok esve mert semmi ötletem nincs , hogy mit nézzek , szóval megköszönném ha valaki mondana egy jó animét esetleg leirást , hogy miről szól :)!

És itt vannak azok az animék amiket eddig végignéztem , hogy könnyebb legyen:

Fairy Tail , Bleach , Soul Eater , Naruto , Naruto Shippuuden , Yuyu Hakusho , Dragon ball-Z-GT , Digimonok Az Új Kaland , Death Note , Fullmetal Alchemist-Testvériség , Kilari , D.Gray man , Sword Art Online , GITS , Inuyasha , Gurls Und Pamzar , Soul Eater NOT , Highschool Of The Dead , Búj Búj Szellem , Conan A Detektív , Slayer A Kis Boszorkány , A Kertvárosi Gettó , Vasember .



#anime #Japán #manga #Naruto #Bleach #Soul Eater #Fairy Tail #Dragon ball-Z-GT #Digimonok Az Új Kaland
2014. máj. 20. 21:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Log Horizon

Toradora

Angel Beat

Strike the Blood

Noragami

Attack on Titan

2014. máj. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Guily Crown ( ha a Code Geass tetszett akkor ez is fog )

Steins Gate ( idoutazos story, semmi harc viszont eleg jo, ha kibirod az elso 5 reszt utanna nagyon beindul, megeri megnezni)

Sword Art Online ( benne ragadnak egy MMO virtualis jatekban, sok harc, es szerelem :D )

Accel World ( ez is egy virtualis jatekrol szol csak itt nem ragadnak benn, sok harc van ebben is)

Mirai Nikki ( ezt latni kell, egy fiu a naplojaval latja a jovot ezekbol az emberekbol 12 van, es ki kell nyirniuk egymast hogy aztan az utolso aki eletben marad, vagyis a gyoztes atvegye egy isten helyet)

Attack on Titan ( ezt is latni kell, az oriasok embereket esznek, ezert az emberiseg egy fal moge zarkozik ellenuk)

FullMetal Alchemist ( ez klasszikus, ha nem lattad nezd meg :D )

Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster ( ehhez lusta vagyok leirast irni mert bonyolult anime, nezd meg sok fordulat es jo harcok)

Tokyo Ravens ( varzslos, jo harcok es jo szerelmi szal )

Strike the Blood ( vampriso de teljesen masmilyen mint a tobbi vampir, jo harcok )

Shiki ( vampiros horror story, sok fordulattal)

Elfein Lied (horror igazi britalis anime sok verrel, es szeretheto karakterekkel, megeri megnezni)

HighSchool of the Dead ( zombis anime, jo harcok)

Another ( horror, bonyolult tortenet, brutalis halalok, az utolso 3 reszben nagyon beindul)

Btooom! ( ledobnak 1 helyre 30 akarmennyi embert es oljek meg egymast)

Ben-to ( ez egy vicc, de jo harc is van benne )

2014. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

elzo vagyok, masoltam a kommentem egy elozo kommentembol, szoval az ami nem neked szol azt nem neked szantam :D


Ja es

Code Geass; nekem kedvenc animem, a foszereplo egy hatalmas stratega egy igazi zseni :) 50 reszes jo sok akcio es sok fordulat, a vege meg elkepesztoen jo :)

Remelem tudtam segiteni :)

2014. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

[link]

[link]


ezeken az oldalakon rengeteg animét találsz. :) link és leírás is van mellé. :)

2014. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D!

Ezzel sokat segítettetek a leírások alapján rengeteg olyan animét láttam ami nagyon jónak ígérkezik :D!

2014. máj. 21. 12:49
 6/20 anonim ***** válasza:

Ragnarok The animation mmorpg

Magi: The Labyrinth of Magic harcos, varázslós, kalandozós.

The Sun Penetrates the Illusions Harcos.

Dragon Drive

2014. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mindegyikből megnéztem egy rész a vámpírosok nem igazán tetszenek de ezeket leszámítva mindegyik fantasztikus animének ígérkezik remélem sokáig fognak tartani :)!
2014. máj. 21. 14:54
 8/20 Nirata ***** válasza:
zetsuen no tempest the civilization blaster (nagyon ajánlom!)
2014. máj. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Kuroko no Basket (kosaras anime, totál lehetetlen esetekkel...)

Towa no Quon (harcos anime, a főszereplő fiú kb 1000 éves(vagy 100, bocsi, nem emlékszem) és van egy különleges képessége, mint a körülötte levő embereknek is(bocsii, nem tudok ismertető írni))

Ouran Host Club (vicces, kicsit romantikus, nem írok róla semmit, mert lelőném a poént, de érdemes megnézni)

Hetalia (országok megszemélyesítve, Olaszországgal a főszerepben)

Ao no Exorcist (főszerepben egy fiú akiről (SPOILER!!)kiderül, hogy ő a sátán fia, és ezért az ördögűzők ki akarják nyírni, de végül ő is ördögűzőnek áll)

C (voltaképpen a pénzről szól, meg egy üzleti negyedről, ahol az emberek üzletet kötnek egymással (harcolnak) és ha egy harcot is vesztesz, valamit elveszítesz a saját életedből)

Cuticle Tantei Inaba (egy Farkas-ember a főszereplő(asszem, ez a legjobb elnevezés, amit adhatok)aki nyomoz a testvére után, hajfétise van, az aszisztense egy kutyamániás fiú és egy transzfesztita-pszihopata lány/fiú)

Free (5 fiú lány névvel és 1 lány fiú névvel... a fiúk az úszás megszállotjai, a lány meg a bicepszeké)

Katekyo Hitman Reborn (egy szánalmas fiú, aki a legnagyobb maffia család következő főnökjelöltje. a világ legnagyobb bérgyilkosa oktatja, hogy ő lehessen a Vongola család 10. generációs maffia főnöke (kicsit beteg anime, de ha kibírod a filler szerű első 20 meg még az utána levő 20 részt, akkor nyert ügyed van :D )


mindegyikről bővebb ismertetőt animeaddicts-on találhatsz, remélem, tetszeni fognak :D

2014. máj. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

De valaki nem tud a mirai nikkihez hasonló animét vagy arról folytatást mert nagyon jó anime volt kár hogy ilyen rövid.

2014. máj. 25. 10:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!