Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állítólag a Bibliát egy...

Állítólag a Bibliát egy betűvel írták?

Figyelt kérdés
Valahol láttam egy videót, vagy olvastam róla, már nem tudom. Egy betű forgatásával íródott...

2014. máj. 21. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:

esetleg álmodtad?

mi az, hogy egy betű forgatásával íródott?

2014. máj. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy írásjel forgatásával, mintegy úgymond 3 dimenzióbeli térforgatásával.
2014. máj. 21. 13:51
 3/9 anonim ***** válasza:
jaj, hagyjál már ...
2014. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mormonokra gondolsz, akik egy pénzérmét feldobálva fej-vagy-írás alapon állítják hogy fordították a saját könyvüket (amit persze senki nem látott, és talán a pénzérmét is sikerült rögtön elveszteni).
2014. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem mormonokra gondoltam... Egy videót láttam már vagy ezer éve, amiben említették ezt, illetve azt az írásjelet. De amúgy a videó nem konkrétan erről szólt. Sajnálom hogy azóta sem találom meg, illetve hogy senki sem hallott még róla. Én nem ismerem a Bibliát, még nem olvastam el, de az világos számomra, hogy "Kezdetben vala AZ IGE..."

...e gondolatok útján indul el a videó témája is...

2014. máj. 21. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem íródhatott ilyen formában, mert alapból nagyon sok forrásból tevődik össze. A te általad leírtnak feltétele lenne, hogy mindegyik forrás ismerje ezt a kódírást, amire nincs sok esély.
2014. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igaza lehet a kérdezőnek, ha a "."-ot betűnek vesszük, és a betűket ezen "."-jelből állítjuk elő.

:)

2014. máj. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Látom fogalmatok sincs róla hogy mire is gondolhatok... De akkor kérdem Én: Miért éreztek késztetést rá, hogy írjatok? Azokat keresem, akik tudják hogy miről beszélek. Tudom hogy a Bibliát nem egyvalaki írta, de mindannyiuknak Isten adott sugallatot! Az Isteni betűt keresem, mert tudom hogy létezik! A Mindenség jele, az Univerzum jele! Az Isten szava egy jel. Egy betű! Azt keresem!
2014. máj. 21. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
aha ... szóval tudod ... azért csak szólj, ha megtaláltad
2014. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!