Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a balkezesek is...

Szerintetek a balkezesek is megtanulhatnak ugyanolyan szépen rajzolni, mint a jobbosok?

Figyelt kérdés
Ugye balkézzel sokkal nehezebb, mert nem húzni kell a ceruzát vagy a tollat, hanem tolni, és sok vonást egyszerűbb jobbal.

2014. máj. 21. 18:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
A balkezeseknél ugye erősebb a jobb agyfélteke, ami a "kreatív" oldal. Nem azt mondom, hogy a balkezesek törvényszerűen jobbak az ilyen jellegű készségekben(meg a lateralitás sosem csak jobb és csak bal, hanem egy skálán mozog), de elvileg az, hogy balkezes vagy nem kellene, hogy gondot okozzon a másik oldal megrajzolásában, pláne nem a vonalak húzásában. Én is balkezes vagyok és nincs vele problémám, mikor rajzolok. Neked is valószínűleg gyakorlásra van szükséged.
2014. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy inkább a balkezesek azok akik kreatívabbak,ügyesebbek rajzolásban stb. persze ez is relatív. Én pl balkezes vagyok,és rajzolással keresek pénzt,szóval szerintem kicsit sértőn fogalmaztad meg a kérdést :D hogy lenne már egyszerűbb így vagy úgy vonalat húzni,nekünk ez egyszerűbb,nektek meg az.ennyi :D
2015. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!