Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet eltüntetni a...

Mivel lehet eltüntetni a hegeket? Vagy hogyan?

Figyelt kérdés
Valószínű most mindenki rossza fog rólam gondolni. De kérlek ne tegyétek! Nagyon nehéz időszak volt az életemben! Semmi másra nem tudtam gondolni csak arra hogy igy nincs értelme semminek sem.!És vagdostam magam.! Mielőtt még megjegyzéseket irnátok vagy beszólnátok.. nem "divatból" csináltam .. mint a mostani tizen évesek! Szerintem még egy felnőtt ember sem birta volna azt ki amit én átéltem akkor.

2014. máj. 21. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért heg mert ott marad !
2014. máj. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

Hát… Ilyen a karma… Maximum tanulhatsz belőle, hogy ne kövess el hasonló hibát, ami az egész életedre kihat.


Sok mindent nem tudsz csinálni. Esetleg megfelelő öltözködési stílussal esetleg el tudod rejteni ideig-óráig. Esetleg érdemes lehet egy plasztikai sebésszel is konzultálni, hogy van-e lehetőség a kialakult helyzettel valamit kezdeni, legalábbis én nem tudok olyan megoldást, ami eltüntetné a hegeket, és nem kíván orvosi beavatkozást.

2014. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van rá kollagén bontó kenőcs vénynélkül kapható nekem egy egy csúnya sebhelyet szinte teljesen eltüntetett
2014. máj. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Contratubex a neve több tégellyel is használj el és keményed dörzsöld be. Előző voltam
2014. máj. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!