Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vagdostam magam, de nem...

Vagdostam magam, de nem lényeg miért. Hogyan tudnám eltüntetni a hegeket, hogy tesi órán ne lássa meg senki?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sehogy.


így jártál... most magyarézkodhatsz, mert b-lfasz voltál.

2014. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy balf-sz voltam, de akkor is valamit kezdenem kell vele, még csak az hiányozna nekem, ha meglátná valaki..
2014. jan. 7. 06:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Pulóver? Csuklószorító? Vagy csak simán bekötöd, mintha meghúztad volna a kezed?

Bár jó lenne tudni, hol a vagdosás. Egyébként tényleg így jártál, számolni kell a hülye cselekedeteid következményével.

2014. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fel pulcsit és mond azt hogy fázol. De ezt sem lehet sokáig húzni, mert majd jön a meleg.
2014. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vehetek fel pulcsit, mert úszni járunk. Sehogy sem tudom letakarni, nem tudom mit kéne csinálnom, azt meg hogy nem megyek, nem tehetem meg, holnap is lesz úszás.
2014. jan. 7. 16:35
 6/7 anonim válasza:
Először is meg kell jegyeznem, hogy ez hatalmas butaság volt. Szerintem a számodra tökéletes megoldás a vízálló sminkek alkalmazása lehet. Vízálló alapozó, korrektor és púder alkalmazása csodákat tehet, majd meglátod ;)
2014. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem vízálló alapozót venni, viszont ötletnek nagyon jó :)De most sajnos nem tudok venni semmit, csak meglévő anyagból dolgozok..
2014. jan. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!