Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szúrnak ki velem?

Miért szúrnak ki velem?

Figyelt kérdés
A testvérem ebben a 5-6 évben mindent kapott szüleinktöl telefont, ruhát, stb.. most ebben az éveben én kértem egy gépet azt nagy nehezen megvették hogy ott sírtam nekik egész nap utána kb egy fél év útán kértem egy ps3-at és rögtön nemmel válaszoltak meg hogy ök nem milliomosok amikor anyámnak, testvéremnek s3-masa van apámnak meg valami nagyon jó telefonja. mit tegyek?

2014. máj. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van pc-d akkor minek ps3?
2014. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:

hol van az leírva hogy a gyereknek mindent meg kell kapnia?ráadásul drága dolgokat? miért nem ps4-et kértél?

nem kaphatsz meg mindent mert elkényelmesedsz.csinálsz valamit a otthon a tanuláson kívül?főzés mosás takarítás?fogadjunk hogy nem.5-ös tanuló vagy?próbáld meg kiérdemelni valamivel,hátha könnyebben megkapod.

2014. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszolóhoz csatlakozom, pont ezt akartam írni.
2014. máj. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szoktam felmosni, takarítani és 5-ös tanuló vagyok és nem vagyok elkényesztetve... edigg semmit sem kértem kb 4 évig
2014. máj. 31. 00:23
 5/5 A kérdező kommentje:
és nem szó szerint mondtam hogy "Sírtam,,
2014. máj. 31. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!