Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a németországi iskolák?

Legoman kérdése:

Milyenek a németországi iskolák?

Figyelt kérdés

10 percig kellene majd beszélnem róla németül és eddig nem sok anyagot találtam.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2014. máj. 22. 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Haha jófejű barátom, téged meg ismerlek. :D XD
2014. máj. 23. 15:40
 2/5 A kérdező kommentje:

Komoly válaszokat szeretnék.

Köszi! :)

2014. máj. 23. 15:40
 3/5 anonim válasza:
Hát 4. osztály után gimibe járnak, meg 6 éves kortól kötelező nekik, az osztályzatok fordítva vannak náluk (6 os a legrosszabb, 1 es a legjobb), Legfeljebb 14 évig járhatnak a 4 osztályos gimibe (4-8 ig), utána mehetnek tovább folkschule (nemtom jól írtam-e) meg ilyesmi...
2014. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyáltalán nem szarok,én ide járok és kijelenthetem,hogy 1000x jobbak mint magyar országon :)

Egy az,hogy itt figyelnek arra,hogy ne legyenek le rozzantak a sulik.Aranyosak és nagyon segítőkészek a tanárok és a diákok is.Nem terhelik túl a gyerekeket a tanulással, 1. itt játékosabbra csinálják a tanulást,hogy azért a gyerekek élvezzék is 2. én egy éve élek kint,de ebben az évben többször voltunk kirándulni meg ilyen helyeken mint magyar országon összesen :D tanulmányi kirándulásokra megyünk meg stb...ezzel is több ragad meg,legalább is nekem,mert így legalább élvezem :D nem tudom még mire vagy kíváncsi,írj ha szeretnél kérdezni még valamit :)

2014. máj. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a válaszokat még a neten is találtam infókat szerintem ezekből meglesz a 10 perc. :) Bízunk benne. :D
2014. máj. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!