Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen átlaggal vesznek fel a...

Alex200919 kérdése:

Milyen átlaggal vesznek fel a Bercsényi Miklosba Győrben atonai szakra? Mit kell plusszba beadni a jelentkeésnél?

Figyelt kérdés
7. es vagyok és jövőre a győri Bercsényibe szeretnék menni de nem tudom milyen átlagggal vesznek fel. Azt is hallottam,hogy alkalmasságit kell csinálni mert ugye puhányokat nem vesznek fel de azt hol kéne? Vagy egyáltalán hogyan, menjünk ki Győrbe vagy, hogy?

#továbbtanulás #katona #Katonai iskolák
2014. ápr. 29. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgyérted hogy 2 év múlva nem?(Mivel7.-es vagy,na mind1)Atonai szak?Az milyen?Bocsi,de hülye vagyok az ilyenhez XD Engem sportszakra alkalmasságin is simán átengedtek,mert mondták is hogy az jót tesz majd nekem,mivel hanyag tartásom van,Jegyeim 3-as és 4-es között voltak,de azt mondják hogy 4,2-es kell,ami hülyeség...Hogy érted hogy hogyan gyertek ki?Merre laktok?Nagyon messze?
2014. ápr. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tokodaltárón lakom, és olyanokat hallottam, hogy vagy be kell utazni vagy valami lapot kell mellékelni. És igen egy 7. es lány vagyok és katonai szakmára készülők.
2014. máj. 2. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Az átlag az iskolától függ. Amilyen átlaggal az iskolába felvesznek akármilyen szakra az megy a katonai szakra is. (Nálunk igy ment)

Alkalmassági miatt értesitenek ha jelentkezel, Kiküldik levélben hogy mikor és hol kell megjelenned. Mivel Győrben van a suli ezért valószinü ott is lesz az alkalmasságid.

2014. máj. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!