Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megkérdezhetném volt-e itt...

Megkérdezhetném volt-e itt már olyan személy az olvasók közül, aki végzett már diákmunka keretén belül internetes munkákat?

Figyelt kérdés
Több helyen láttam, hogy internetes munkák diákoknak, nem annyira időhez kötött mellesleg elég sokat fizetnek érte, de ez az ami meglepett benne. Mit kell tenni mit takar ez a meló?

2014. máj. 22. 18:16
 1/2 anonim válasza:

Szerintem internetes munkát 1 hónapig csinálni? Nem létezik!

Ha sokat fizetnének érte, mindenki pötyögtetne.Szerintem a jövődhöz kapcsolódó munkát vállalj! Így tanulsz is, pénzed is lesz!!Nálam, kötelező nyári gyakorlat volt, és pénzt sem kaptunk érte!!

Ám, sok szerencsét!!

2014. máj. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez diákmunka lenne,nyáron. Nem az állásom, hiszen még csak 17 éves vagyok. Nem azt kérdeztem mi van, vagy mi nem jó benne, hanem ki végzett már ilyen feladatokat.
2014. máj. 25. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!