Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lenne értelme, meg idő elkezde...

Typsy93 kérdése:

Lenne értelme, meg idő elkezdeni egy személy, és vagyonőr tanfolyamot iskola, diákmunka meg aktív sport melett?

Figyelt kérdés
emberek tanácsát kérem!
2012. dec. 15. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze!

Én olyanra jártam, ami csak szombaton és vasárnap volt megtartva, mert én, a munka mellett jártam be oda. Igaz, vasárnap, alig voltak bent. Ilyen, hétvégi tanfolyam az egész. Pénzt kell rá áldozni.

Magolás, magolás, magolás és szinte, semmi másból nem áll.

A kérdésed olyan, hogy ha, a B kategóriájú jogsit is, meg tudnád szerezni, akkor, ez még, könnyebb annál, csak találj munkát!

2012. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a beosztást meglehet oldani másodállásban is?
2012. dec. 17. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Milyen beosztásra gondoltál?

Diákmunka mellett?

Nálunk, csak szombaton és vasárnap délelőtti órákban volt tanfolyam megtartva. Vizsga helyszíne, viszont Ferencvárosban volt (valami központi helység az).

2012. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem úgy:) csak suliba járok, meg aktív sportoló is vagyok.. és pl másodállásban tudnék dolgozni ha elvégeztem a tanfolyamot? pl csak hétvégén?
2012. dec. 17. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:

A munkához nem tudom, mennyire van köze.

Ha olyant néztél, amihez kell, akkor előbb elvégzed a tanfolyamot. Tanfolyam mellett még munka - ez jó kérdés.

Az, hogy hogyan osztod be az idődet, azt csak te tudod.

Náluk az a lényeg, hogy megjelenjél és tudjad az anyagot. A többit meg lesz@rják.

2012. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy meg-e éri már azt nem tudom .

Mivel jövőre nem okj-s bizonyítványt fognak adni , hanem csak egy sima bizonyítványt és így nem emeli a minimálbéredet . Viszont 320 óra lesz a tanfolyamok óraszáma és úgy lesz mint az iskolában . Tehát , ha elérted egy x óra hiányzást akkor megbuktál és nem mehetsz vizsgára . Meg jövőre 2 vagy 3 x annyiba fog kerülni .


Esetleg , ha idén el tudsz csípni egy gyorstalpalót akkor megérné , ha még idén vizsgázol .


De egyébként igen valahol csak hétvégére keresnek biztonsági őröket . Meg mostanában elég sok párnapos beugró munka van és azokat elég jól megfizetik .

Például szilveszterre megyek dolgozni 3 napra fizetik az útiköltséget és egy napra fizetnek 20 ezer forintot .


Amúgy nincsen már vagyonőri tanfolyam mivel modul rendszer van . Ami 3 modulból áll ( vagyonőr , testőr és biztonsági őrből ) . Tehát most nem csak vagyonőr lehetsz , hanem testőr is .



Egyébként és mókus vagyok . Akkor az én tanácsom nem is jó csak az embereké ? :D

2012. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6:

le vagyok maradva. Már bevezették a modulrendszert? Nálunk csak riogattak vele, hogy ez lesz, igaz én, 2008-ban induló, gyorstalpalóira jártam.

2012. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen már be vezették . Azt nem tudom pontosan , hogy mikortól de pár éve már így van .
2012. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!