Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok nyáron szeretné...

18 éves vagyok nyáron szeretnék most szeretnék Önkéntes Tartalékosnak jelentkezni, rám is az alapfelmérés vonatkozik (2 perc:75 fekvő-75 felülés)? Meg az kizáró ok, hogy én szemüveges vagyok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 22. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Íjen kemény vagy ? Menny kapálni !
2014. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Képzeld nem egy nyáron dolgoztam már sőt kapáltam is.

Ha normálisan nem tudsz válaszolni akkor inkább ne is válaszolj.

2014. máj. 22. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A felvételt nemtudom, de ha bent leszel, számíts rá hogy napi 1000 felülés + 500 fekvő…
2014. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

ekkora hülyeségeket istenem válaszolnia kérdezőnek nehiggyél ám nekik ezek májnkráftos kis babák két pofon azt mennek sírva mamukához

na szóval öntkéntes műveleti tartalékosnak könnyűa fizikai felmérő kecskeméten 1600méter gyors gyaloglás ami 5kört jelent végig sietve gyaloglod meg lenyomsz egy 50fekvőt akkor már király leszel meg ha lenyomsz egy 86felülést akk szupi vagy de ha neadj istem 30fekvő meg 60felülést átmentél ennyi fizikális az önkéntes müv tartalékosoknál könnyű

2016. máj. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!