Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában folyton, szinte...

Mostanában folyton, szinte minden éjjel wc-vel álmodom. Közös momentum, hogy a wc-k nincsenek külön fülkében, hanem egyben vannak. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Ezenkívül a wc-k egészen különbözőek szoktak lenni, pl támla nélküli széken egy lyuk, stb. És álmomban én mindig olyan wc-t keresek, ami külön van, de mire "leülök" a wc-re, addigra eltünnek az elválasztók. Nem arról van szó szernitem, hogy wc-re kell mennem. De álmoskönyvekben nem találom a választ.
2009. dec. 29. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit jelenthet, de arra figyelj oda hogy ne használd őket, mert ha pl elkezdesz pisilni álmodban akkor az nem csak álmodban fog megtörténni.


Amúgy lehet, hogy valami sok mostanában. Lehet, hogy valami egészségre ártalmas anyaggal kerülsz kapcsolatba s azért. Tudatalatt üritenéd a szemetet.

2009. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!