Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában sokszor vagyok...

Mostanában sokszor vagyok szomorú, hangulatlan. Először nem tudtam, hogy mi lehet az oka de már rájöttem:nincsenek barátaim. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Azt nem mondom, hogy teljesen egyedül vagyok mert az osztálytársaimmal nagyon jó a kapcsolatom, sokat nevetünk, szórakozunk együtt a suliban, de ennél tovább nem megy. Mostanában kezdem úgy érezni, hogy szükségem lenne valakire (egy igaz barátnőre) akivel eljárhatnék ide-oda, meg sülve-főve együtt lennénk. Irigylem az olyanokat akiknek van legalább egy ilyen személy az életükben. Igazából régebben volt ilyen barátnőm de megszakadt a kapcsolat miután középiskolába mentünk. Az osztályomban egy olyan ember sincs akivel el tudnék menni valahova, mert teljesen más az érdeklődési körünk, ők egész nap csak arról beszélnek, hogy hogyan kellene jól berúgni este meg, hogy hány doboz cigit vegyenek. Engem ezek a dolgok nem érdekelnek, néha csodálkozom, hogy hogy tudnak állandóan ezzel foglalkozni! Még csak bulizni sem járok mert nincs kivel mennem. A lányok a suliban biztos azt gondolják, hogy én nem vagyok az a bulizós típus, nem is hívnak soha! Pedig az vagyok! Csak nincs kivel, velük pedig nem szeretnék! (1-2 x már hívtak)
2009. júl. 16. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress olyan embereket először is, akikkel egy hullámhosszon vagytok. Aztán próbálj közelebb kerülni hozzá, akár fiú, akár lány. Keresd a társaságukat, érdeklődj. A mai fiatalok ilyenek nyugodj meg, én sem találtam sokszor a helyem, de valahogy én megtaláltam azokat az embereket, akikkel jó együtt. És hidd el te is megfogod. Ne legyen rossz kedved, az nem javít semmin. Nézd a jó oldalát mindennek, és örülj az apró dolgoknak is.

Ha az osztálytársaiddal nem olyan jó, akkor keresd más társaságát bárhol is. Legyél, nyílt, őszinte, és jó hallgató, a mai emberek figyelmetlenek egymással. Meg sem hallgatják a másikat, ha még is, akkor meg alapból lesz*rják. És ne érezd magad rosszul, hogy téged ezek a dolgok nem érdekelnek, mint a többséget. Ők a divatnak hódolnak, szürke, unalmas emberek. És épp te vagy aki színt visz majd más életébe, és ha valaki ezt észreveszi benned, akkor nem leszel egyedül :) Tapasztalatból beszélek, szóval hidd csak el. Bízz magadban és csak nevetni fogsz majd ezen, és nem fogsz szomorkodni a mostani helyzeten, hanem majd mosolyogsz azokon az embereken akik sablonosak, mert többet nem kell rájuk pazarolni, szóval csak bátran, ne legyél besz*ri. Van veszteni valód? Szerintem nincs, szal csak okosan, pacsi

2009. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, teljesen igazad van , megfogadom a tanácsod, thank uuuu:D
2009. júl. 17. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Történt változás?
2021. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!