Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A SODEXO ajándékutalványt...

A SODEXO ajándékutalványt mely ruhaüzletekben fogadják el? Ha a C&A-ban elfogadják, akkor a plázákban található többi boltban is?

Figyelt kérdés
Eddig csak a C&A-t találtam meg elfogadóhelyek között, de valamennyire csak összefügg...

2014. máj. 24. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem fogadják el, kizárólag azokban az üzletekben, amik az innen lehívható listában szerepelnek. Még azonos céghez tartozó üzletek közül sem biztos, hogy mindegyikben elfogadják, cím szerint kell kikeresni, konkrétan az üzleteket. Mielőtt keresel, válaszd ki az utalványod típusát is, ne járj úgy, mint én. Majdnem megszívtam, mert a Tescoban pl. mindegyik fajtát elfogadják, kivéve azt az egyet, ami nekem van (bónusz utalvány), de szerencsére még időben kiderült, nem vásároltam be.

[link]

2014. máj. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. máj. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!