Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Energofish oldalon regisztrált...

Energofish oldalon regisztráltak, megkaptátok már az 1000 ft os ajándékutalványt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 09:00
 1/5 anonim válasza:

Én megkaptam a tegnap!!!Ugyanazok a termékek vannak az újságban mint ami a neten van akcióba(de így átláthatóbb)..

Egyébként én 14nap után kaptam meg :)! Már ideges voltam mikor jön(de látom te is már idegeskedsz rajta:)..

Nem tudod hogy lehet felhasználni?Mert nekem van 6db.

Egy termékre csak egyet lehet???Vagy hogy van ez??

2011. aug. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már én is megkaptam azóta...:))

De hogy van neked 6 darab??:)

Nekem is kéne egy csomó...

Egyébként rajta van valahol az oldalon,hogy min. vásárlás értéke a kupon árának 2 x-se lehet.Azaz,legalább 2000ért kell vásárolnod a megjelölt boltokban..

2011. aug. 18. 15:07
 3/5 A kérdező kommentje:

Én egy drága dolgot szeretnék venni a férjemnek,ahhoz sok kupon kéne...

Egy lakcímre,vagy egy tel. számra csak egyet küldenek?

Szerintem több kupont is felhasználhatsz,de erről az eladót kéne megkérdezni.


Ha lenne feleslege kuponod elküldhetnéd nekem:)

2011. aug. 18. 15:12
 4/5 anonim válasza:
Felhívtam őket!3000-ft-onként lehet felhasználni 1 kupont.Sajnos nem tudok küldeni,nekem is kéne még 4darab,mert elég drágán vásárlok:)!!
2011. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké!

Majd próbálkozom!

Nekem is jól jönne akármennyi is!:)

2011. aug. 18. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!