Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy segítsen valaki?

Mit tegyek hogy segítsen valaki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h nem érzem jól magam,nem érzem az élet értelmét,a reményt,hogy miért kén holnap felkelnem.Mindenki porból lett,és azzá lesz. Miért ne legyek porrá holnap? Vannak dolgok amiket szeretnék megtenni, de nem tudok. Nem figyelnek a hangomra,és nem érdekel senkit senki csak maga. Meg a szép emberek. Túl okosnak érzem magam. Megőrjítenek az osztálytársaim töketlenségei. Aztán rájövök hogy én se vagyok jobb. Nem teszek semmit ami nehezemre esne. De miért tennék, ha ma csak a gazdag pasik és a szép nők lehetnek boldogak. Miért nem születtem hülyének,de szépnek,hogy ne lássam az élet gondjait. De meghalni nem akarok. Segítséget akarok. Megpróbálom felhívni magamra a figyelmet. Olyanokat mondok, bárcsak meg se születtem volna,meg akarok halni, miért vannak szerencsés és szerencsétlen emberek, igazságtalan az élet. Van egy karkötőm amin van egy csavar. Azzal vagdosom a csuklómat. Ha olyan téma jön fel csak leveszem és elkezdem. De nem érdekel senkit.A saját anyámat, a nővéremet, a legjobb barátnőmet, a társaimat. Senkit nem érdekel senki...

2014. máj. 24. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,írj ha gondolod
2014. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha beszélni akarz valkivel akkor nyugodtan írj
2014. máj. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zsófiiii17 válasza:
Szegenykem! Szerintem arra nincs szukseg h vagdosd magad meg hasonlok akarmennyire is forr a hulyektol az agyvized!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En ilyenkor pont letojok mindenkit menjenek az anyjukba h nincs ram idejuk!!! Csereld le a baratnodet es szolj a szuleidnek h : b-tok+ meg muter,fater h marhara nm figyeltek ram pdig kozben mazohista lettem!!! Nemzavar??Vagy uvolts torkod szakadtabol amig meg nm hallhak!! A noveredddel pdig ugyanezt (vagy ne ((nekem 2battyam van szoval nm vok hartas ebben a nover temaban))!!!)
2014. máj. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha beszélni akarsz vkivel írj nyugodtan.
2014. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!