Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi kedvenc rajzfilm, de...

Dopamin92 kérdése:

Régi kedvenc rajzfilm, de nemtudom a cimet. Segitene valaki?

Figyelt kérdés
Én egy rég nemlátott rajzfilmet szeretnék előkeriteni, kiskoromban nagy kedvencem volt, de sajnos elfelejtettem a cimet, évszámot se tudok mondani de olyan 90es évek vége,2000 eleje. Hasonlitott a Lilo és Stitchből a a kis szőrmókra . Úgy kezdődött, hogy a kis állat éppen a banánfán falatozott amikor a hirtelen levágott banán szállitmánnyal beviszik kamionon a városba. Ott bolyongani kezd meg utánna valakik elakarják kapni. Valami családhoz betéved ahol a kislány beöltözteti meg babázik vele, kb ennyi de ezek is foszlányokban vannak csak meg. Valakinek rémlik valami?

2014. máj. 25. 13:13
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy a Marsupilami egyik része volt?
2014. máj. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Dzsungel Jack ugrik be, bár a pontos részletek nekem is homályosak. De annak valami ilyen a története.
2014. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!