Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » TIGÁZ-zal új szerződés megköté...

Esztu81 kérdése:

TIGÁZ-zal új szerződés megkötése, ha az ingatlanban a korábbi nem fizető miatt leszerelték a gázórát, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Megköszönném, ha valaki segítene. A TIGÁZ honlapon még véletlenül sincs fent erről info, mert az oldal éppen karbantartás alatt áll...:(
2014. máj. 26. 18:51
 1/3 Grim13 ***** válasza:
ha lenne fent infó akkor az logikus lenne, ilyet ne várj el attól aki pénzt vesz ki a zsebedből, kb. 3 éve csináltam végig ezt, egy komplett nyaram ment rá és 150ezer forintom! átnézik a fűtési rendszert kb. 2-3x, nyomáspróba, nálunk valami elektromos melót is találtak hogy a villanyszerelőnek is én fizessem az új jacuzzit, szóval kb. 50 és 150ezer között lehet, sok mindentől függően
2014. máj. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valamennyire megnyugodtam, én többre számítottam... ez sem kevés mondjuk, de az EON-nál kb 200.000-et jósoltak... szóval ez még hagyján....
2014. máj. 27. 08:42
 3/3 Grim13 ***** válasza:
természetesen változhatott azóta és gondolom megint megkövetelnek valami új szabványt, nekem is nagyobb összeget mondtak anno
2014. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!