Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha depressziós vagyok?

Mit tegyek ha depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem rég meghalt az édesanyám és ez teljesen kikészített.

Ez mellett 11 éves korom óta sok minden rossz ért. Voltam nevelőotthonokban, otthonokban és nevelőszuloknél. Nem azért mert én rossz vagyok másért.

Most 16 éves vagyok.


Szerintem depressziós vagyok mert mindenben a rosszat nézem, nincs kedvem semmihez, stb.


Ez mellet nem számíthatok senkire. Barátaim elítélnek nem tudom miért.


Azt szeretném kérdezni hogy mit tegyek?? És még azt hogy van egy ember aki sokat segített nekem a magyartanárom.

Sokat köszönhetek neki.

Ő tudna segíteni nekem, talán ő az egyetlen de nem merem megkérdezni. Félek hogy elvesztem vagy vmi.


Segítenétek? (bocs ha nem ide illik)


2014. máj. 26. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond csak rossz a alkategória választás így lenne a jó ha ilyen kérdést írsz. Egyéb kérdések---Önismereti kérdések. Most,hogy át megy-e az a moderátorokon múlik.



Részvétem és sajnállak,hogy mind ez ilyen fiatalon ért!!

Helyedbe lennék itt kérnék segítséget. : [link]


Biztosan kapsz tanácsot,hogy mit és hogy csináljál a jövőbe.


Mindenképp felhívnám Őket biztosan jó tanácsokat,ötleteket kapsz.


Sok sikert a jövőbe!

2014. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!