Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Már semmi értelme az életem...

Már semmi értelme az életem most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezt már sokan írták és a válasz az hogy a kérdezõ nem tesz semmit azért hogy jobb legyen de akik ezt írják nem élnek àt ilyen szörnyû dolgokat. Az én életem akkor kezdett igazán tönkre menni amikor az anyám meghalt és az apám költözött hozzánk hogy fel neveljen. Vele addig nem voltam jóban mert nagyon ritkàn láttam. De amikor visaza jött akkor se lett jobb a viszonyunk sõt az évek múlásával egyre rosszabb lett. Nem volt kivel meg beszélnem a dolgaimat. El tünt a szeretet a családból. Apámat semmi sem érdekel. Meg buktam 9.ben de nem volt baj neki. De a jókat se vette észre el kezdtem futni és versenyekre járni de nem is bíztatott. A másik hogy a pénzzel sem tud bánni. Anyámnak kevesebb pénze volt és mégis volt minden nap fõtt kaja és minden ünnepre tudott férre tenni. Most pedig alig van kaja az ünnepek szarok ajándékok pedig szinte nincsenek pedig pénze több van. Eggy idelyig tudtam a barátaimra támaszkodni de mostmár õk is csak basztatnak. Barátnõm meg csak 1 volt de azt mondják hogy egy barátnõ javítana de az összes ismerõsöm azt mondja hogy össze tört a szive és szenved. Így is szar az életem egy szakítás teljesen tönkre tenne bár úgy sincs esélyem mindig el küldenek köszönöm annak aki el olvasta ha van ilyen és remélem a válaszok segítenek és nem ártanak.

2014. márc. 15. 20:27
 1/3 Nagy János22222 ***** válasza:

Találtam neked egy jó életcélt. Olvasgasd a Magyar Helyesírás Szabályai c. könyvet!

Egyébként másoknak sokkal nagyobb problémáik vannak, mégsem panaszkodnak...Ne a gondokra fókuszálj.

2014. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De csak rossz van nem csak a rosszra fókuszálok és azért másokat szeretnek is van kire támaszkodnija én meg senkire se tudok támaszkodni. Teljesen egyedül érzem magam
2014. márc. 15. 21:22
 3/3 Nagy János22222 ***** válasza:
Ha tanuló vagy próbálj haverkodni osztály/évfolyamtársakkal, járj el bulizni, ezáltal nagyobb esélyed van barátnőt szerezni. Vagy keress valami munkát, a lényeg, hogy emberek között legyél.
2014. márc. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!