Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ételek/étlapok vannak...

Milyen ételek/étlapok vannak a Balatonnál?

Figyelt kérdés
Szakács végzettségem van,és a Balatonnál szeretnék dolgozni.Felkészülten szeretnék munkát vállalni.Utána olvasni olyan ételeknek amiket esetleg nem ismerek.Annak idején sok receptet megtanultam az iskolában,és talán 10% volt az amire valóban szükség volt/van.Borjújava dubarry-módra nevére a mai napig emlékszem,de egyetlen vendéglátónál sem kellett sosem készítenem.Ha konkrét étterem étlapját küldi el valaki üzenetben vagy akár ide csatol egy képet az sem gond,csak tudjam mire számítsak.Talpra kell állnom anyagilag,és jól felkészült dolgozó akarok lenni.Ja,és általában ,hogyan vannak ott a munkák ? Napi hány óra,és van-e legalább heti egy szabadnap ? Hajdúszoboszlón dolgoztam szezonban napi 12-13órát szabadnap nélkül, az nagyon kemény volt.Sajnos referenciám sincsen erről.Azt mondta a főnök vagy bejelent,és nincsen szállásom,vagy nem jelent be,és nála lakhatok.Problémás lett volna minden nap reggel 5-re beérnem,így az utóbbit választottam.

2014. máj. 27. 07:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!